kultura

Garden Food Festival letos už v květnu

Po úspěšné loňské premiéře se do Rožnova pod Radhoštěm vrací Garden Food Festival. Přehlídka dobrého jídla a pití pod širým nebem se uskuteční již v sobotu 25. a neděli 26. května. Tvářemi akce budou osobnosti z populární soutěže MasterChef Česko, mezi nimi michelinský kuchař Radek Kašpárek.

I letos přinese Garden Food Festival návštěvníkům spoustu možností, jak si užít gurmánské speciality. „Na své si přijdou nejen milovníci vybraných delikates, ale i příznivci tradiční české kuchyně,“ zve do rožnovského městského parku ředitel festivalu Dušan Neumann. Letošní novinkou je spojení jídla s uměním. „Program na pódiu bude v sobotu prodloužen až do večera. Gastronomii na scéně vystřídá muzika, která navodí správnou atmosféru ke kulinářským zážitkům,“ podotkl Neumann.

Poslední květnový víkend tak bude v centru Rožnova opět živo. „Jsme rádi, že po loňské úspěšné premiéře můžeme turistům a především Rožnovanům opět nabídnout elitní kuchaře, profesionály a různé speciality. Lidé se mohou těšit i na naše regionální prodejce a místní restauratéry, to vše v krásném prostředí městského parku,“ uvedl starosta Radim Holiš a dodal, že již nyní se město připravuje na nápor návštěvníků. Stejně jako loni tak bude k dispozici přehledná mapka více než dvaceti parkovacích ploch v Rožnově. „Opět také zjednosměrníme některé ulice za účelem vytvoření stovek parkovacích míst navíc, což se nám loni osvědčilo. O všem budeme s předstihem informovat na turistickém webu města www.visitroznov.cz,“ uzavřel starosta. Vstupenky jsou již v předprodeji, objednávat je můžete na www.gardenfoodfestival.cz.

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button