Blog

TÉČKO láká na exkurzi do historie

Jedinečná výstava, která nemá za poslední desítky let obdoby, je až do začátku příštího roku k vidění na chodbách rožnovské radnice na Masarykově náměstí.

Výstava TÉČKO je, jak název napovídá, úzce spjata s T klubem-kulturní agenturou. „Mapuje 33 let nabídky kultury v Rožnově pod Radhoštěm pod taktovkou této agentury. Z několika krabic plných materiálů jsem vybrala ty nejzajímavější – od vzpomínkových fotografií, až po dnes již takřka zapomenuté plakáty a výstřižky z novin. Prostě pokud se chcete projít v čase nazpět, máte příležitost, která se možná už nikdy nebude opakovat,” pozvala na výstavu její autorka Lenka Vičarová.

Expozice je v Galerii Na Radnici veřejnosti přístupna do pondělí 6. ledna 1. 2020, kdy v 17 hodin proběhne slavnostní dernisáž. Jinak je otevřeno po, st 8-17 hodin, út, čt a pá 8-14 hodin. Pro bývalé klubáky a návštěvníky nebydlící již v Rožnově pak bude výstava přístupná  mimořádně otevřeno v sobotu 2. 11. od 11.30 do 13 hodin a v sobotu 7. 12. od 10.30 do 11.30 hodin.

 

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button