Blog

BLOG: Fraška v rožnovském kině s Babišem

Do našeho města dne 4.2.2020 přijel trestně stíhaní člověk, za podvod na Evropských dotacích, jménem Andrej Babiš, momentálně předseda vlády České republiky.  Kdo ho pozval? – zřejmě soukmenovec hnutí ANO, starosta Holiš. Proč?

Bývalý komunista, člen KSČ, prokazatelný donašeč – agent StB, mafián, který v devadesátých letech parazitoval na privatizaci státního majetku různých firem, a tím získal svůj majetek neoprávněně či pokoutně, je ve střetu zájmu, a to hodně. Vlastní média (televize, rádio, noviny, časopisy), které zneužívá ve svůj prospěch – ovlivňuje a manipuluje tím veřejné mínění – bohužel ti slabšího ducha tomu pak podlehnou a uvěří.

Tento lhář a podvodník chce řídit náš stát jako svoji firmu AGROFERT. Už to je nehoráznost a nesmyslnost. Ztrácí se demokracie, která společně se svobodou je nejdůležitější aspekt svobodného člověka. Babiš zneužívá dotace pro své firmy, na úkor státu. Již na to také přišla Evropská komise, a Česko kvůli Babišovi bude vracet miliony, spíše miliardy korun, navíc další dotace pro malé a stření podnikatele budou uzavřené – díky Babišovi. Tyto škody za vlády Babiše budou platit následující generace.

V kině probíhal monolog Babiše o ničem, nebo dialog Babišem s Holišem o ničem. Žvásty… Pak dotazy (jen ty dobře vybrané) vytahovány z klobouku završily trapnost celé akce.

Apeluji na Vás, voliče tohoto člověka. Evidentně okrádá stát, evidentně okrádá nás všechny!!

Ti kdo pomáhají Babišovi vládnut, mrzačí duši českého národa. A nejen duši.

Pavel Vrábel

více

Čtěte také

komentáře: 9

 1. Vážený pane Vrábel,
  Váš příspěvek, plný zášti a jedu je urážkou všech voličů hnutí Ano! To chcete tvrdit, že více než 1,5milionu voličů ANO je mdlého ducha?? My, co jsme ho volili jsme samozřejmě věděli, že Andrej Babiš nemá panensky-čistou minulost, ale zvítězila jeho silná osobnost a hospodářské výsledky, které Česká republika pod jeho vedením dosahuje! Všechny ostatní politické strany, které byly v minulosti ve vládě, si propásly svoji „životní“ šanci dokázat lidem ČR, že si jejich důvěru zaslouží! Nikdy jsem nepochopil na co naši politici potřebovali a živili nějaké lobbisty, kteří jenom parazitovali na státních objednávkách a penězích! Čím více ho budete urážet, tím více mne přesvědčujete, že jsem volil dobře a že je třeba mu dát silnější mandát, aby tady byl pořádek!!
  Petr B.

  1. Vážený pane Baroši,
   nebudu a ani nechci přesvědčovat přesvědčené. Zášť je mi cizí a jestli píšete o jedu, tak tím jedem a hodně silným, je pro naši republiku samotný Babiš Mně uráží (zaráží) to, že tolik lidí volilo bývalého komunistu a prokazatelného donašeče StB. Tento člověk mafiánsky a pokoutně získal svůj majetek v devadesátých letech a nyní absurdně bojuje proti korupci. Výborný marketingový tah. Alespoň vidíte pane Baroši, že nejste sám, kdo žije v bludu. Těch cca 1,5 mil. voličů bohužel naletělo bývalému komunistovi a bezskrupulóznímu oligarchovi, jehož byznys je založený na dotačním kořistění v Česku i v Evropě, navíc trestně stíhaný. Co považujete za silnou osobnost? Jeho hulvátství, jeho urážky s nesouhlasujícími novináři, oponenty nebo opozicí? Když má něco od svých soukmenovců (marketérů) napsáno, tak to mluví jako kazatel, (i když většinou trapně) ale v momentě, když ho někdo osloví neočekávanou otázkou, tak jeho intelektuální schopnost klesá na úroveň školáka základky. Za sebou má silnou „stranu“, která vlastně ani není stranou, jako spíše lokajským spolkem sloužícím jeho ekonomickým zájmům. Jak můžete přisuzovat tomuto člověku hospodářské výsledky? Vždyť ty dělají lidé, nezávisle na tom, kdo je u moci. Babiš se jen veze na vlně ekonomické prosperity (konjunktury). Nic víc. Ve vládě je šest let a přitom neustále svaluje vinu na někoho jiného. Neumí přijmout zodpovědnost. Odčerpává dotace pro své firmy, které jsou určeny malým a středním podnikatelům. Dotace nejsou určeny pro oligarchy! Mohl bych zde rozvíjet další a další špatnosti této politické primitivní garnitury – Babiš – Zeman – Filip – Okamura,,ale snažím se tohle celé období přečkat bdělý. A rád bych udržel hlavu vztyčenou, mysl jasnou.
   Pavel Vrábel

   1. Dobrý den pane Vrábel,
    to co jste napsal, to jsou již stokrát dokola omílené polopravdy a lži, a hodně podobných kritíků doufá, že 100x opakovaná lež se stává pravdou! Víte, mi už není 20-roků a již jsem něco v životě zažil, a dnes již málokdo ví, že za „komančů“, kdo pracoval v kapitalistickém zahraničí, tak automaticky byl vedený jako pracovník STB, protože se stýkal s ideologickými nepřáteli a musel o tom odevzdávat svodky na příslušné oddělení STB! A to byli i všichni pracovníci Podniku zahraničního obchodu (PZO), kde taky Babiš pracoval. Je to ale úplně něco jiného než „donašeč- soused“, který iniciativně na Vás donášel, co děláte a s kým se stýkáte! Taktéž zdvořile připomínám, že Babiš vstupoval do politiky jako už velmi bohatý a tedy nezkorumpovatelný politik-podnikatel! To je zkrátka taková blbá český vlastnost závidět úspěch jiným a stále něco kritizovat! Já mám taky v okolí takové „kibice“, kteří všechno kritizují a radí, jak by se to mělo dělat, ale když jim dám rukavice a šroubovák, ať mi to tedy ukážou, tak už je většinou neuvidím nebo raději půjdou marodit!
    Nevím, kolik máte let, ale my co jsme zažili komunistický režim, ikdyž jsme ho nenáviděli, nikdy jsme si nedovolili mluvit o prezidentovi, generálním tajemníkovi nebo předsedovi vlády jako o parchantech a primitivech! Vždy to byli představitelé našeho státu!!
    Pro Vás určitě nebude problém informovat všechny, kdo by byl podstatně lepší prezident a premiér, než podle Vás tyto primitivní garnitury a nepište prosím, obligátní odpověď, že každý jiný!!
    Děkuji za odpověď a Váš čas!
    Nejen Vám, přeji kupu zdraví a hodně trpělivosti v této složité době!
    Petr Baroš

    1. Pane Baroši, pokud považujete AB za podnikatele Baťovského typu (jak je zřejmě přesvědčen také pan Zeman), tak si dovoluji připomenout, že Baťa se opravdu vypracoval svou vlastní prací z nuly a nekolaboroval s politickým režimem, zatímco AB by pevnou součástí režimu a členem vládnoucí strany a byl také zapojen do výnostných obchodů už v té době. Poté v devadesátých letech koupil svůj počáteční majetek od státního podniku za 2.5 mil. Kč. Tento majetek měl hodnotu, pokud se dobře pamatuji 380 mil. Kč, přičemž 12 mil Kč na účtech. Takový „dobrý“ obchod s ním tehdy stát prostřednictvím ředitele toho podniku udělal. Dnes AB nazývá ostatní oligarchy z té doby, kteří přícházeli k velkým majetkům podobným způsobem, TUNELÁŘI. Takže mi to připadá, že bývalý tunelář ,který sponzorováním CSSD a ODS udržoval tunelovací systém v chodu, nám dnes káže vodu ač celý život pije víno. Také se dá říct, že zloděj volá chyťte zloděje …. Vy mu věříte ????

  2. Pane Vrabel, jste vedle jak ta jedle. Poslouchejte Svobodny Vysílač , Svobodné Rádio, InfoVojnu

  3. Pane Baroši, máte pravdu, že lobisté již nejsou moc potřeba, protože sám lobista byl zvolen předsedou vlády. Pokud to nevíte, tak si do voluji připomenout, že AB dával peníze a loboval jak u ČSSD tak u ODS (pamatujete si na aféru s mrtvými dárci?), aby dosáhl svých záměrů, dnes to už nepotřebuje, může si vše zařídit přímo, má na to celou stranu.

  4. Pane Baroši,
   všichni voliči ANO jsou opravdu mentální lůza tohoto národa! A tuto lůzu ani nelze urazit, protože nemá žádnou čest a soudnost. Dnešní situace v Česku je důkazem neschopnosti St-báka Bureše a jeho panoptika! Bohužel nelze zařídit, aby na důsledcích jeho „řízení státu jako firmy“ se spolupodíleli jeho voliči…lidé jako vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button