Blog

BLOG: Zamyšlení k oslavám města

Každý občan nebo firma občas slaví kulatá výročí , nepamatuji si že by i movitá firma která si hospodaří s vlastníma poctivě vydělanýma penězi slavila celý rok !

Výročí se slaví v určitou dobu , a to tak že hosté oslav , na tuto oslavu vzpomínají po dlouhá léta ! Má představa by byla slavit pátek , sobota a neděle ! A to tak , že bychom pozvali , nejlepší zpěváky nebo skupinu a výběr bych nechal na hlasování obyvatel přes městské stránky . Dále bych uspořádal něco , jako známe s okolních obcí pouť , se všemi atrakcemi , stánky , kolotoče a jiné , s obohacením kulturního pořadu našima umělci ! Od tohoto výročí bychom mohli slavit rok co rok , ovšem bez drahých skupin nebo zpěváku , pouze s vlastníma umělci . Myslím si že i děti by byly potěšeny a vždy by se těšily na atrakce které v Rožnově nebyly možná 15 let . Všichni víme , jak se obyvatelé těší na Zašovskou a jiné poutě v okolí .

Finanční prostředky pro letošní oslavu jsou vysoké , a doufám že mi dáte za pravdu , že tyto prostředky bychom mohli použít například  na urgentní opravy komunikací , např : ulice 1 máje Koryčanské paseky nebo Hradišťko které jsou jako tankodrom !

Jaromír Koryčanský, zastupitel

více

Čtěte také

komentáře: 2

  1. Já bych si zase představoval, že pokud se nějaký zastupitel pustí do blogování, tak předtím zhodnotí své gramatické schopnosti a eventuálně si najde korektora.

  2. Nevím co Rožnov slaví??? Stačí se podívat na facebook, linkedin najít profily lidí a kdo může tak z tudma utíká do Prahy nebo Brna včetně vaší dceři. On Semi sice spolkne nějaké lidi s VŠ, ale na půdě jste otrok čekající na povely z USA a za trochu lepší průměr než je tady v regionu. Vím o několika osobách co se tu přistěhovaly z Ostravy, Zlína nebo Prahy + další vykrytí z okolních vesnic. Ale i tak je to bída.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button