Spektrum Rožnovskasport

Domácí Zubří vyhrálo Valašský pohár

Házenkáři HC Robe Zubří vyhráli další ročník Valašského poháru – mezinárodního házenkářského turnaje, který je tradičním posledním testem před startem extraligy. Turnaj se odehrál v pátek 18. a v sobotu 19. srpna v Rožnově pod Radhoštěm, který se stane pro blížící se sezonu na nějaký čas azylem pro zuberské házenkáře, kterým se rekonstruuje domácí hala v Zubří.

Hned první utkání mezi Zubřím a Hlohovcem přineslo neobvyklou a nepříjemnou situaci, když se velmi ošklivě zranil zuberský házenkář a nedávná posila Jevtovič, který si nadvakrát zlomil holenní a lýtkovou kost. Oba týmy se pak rozhodly v zápase nepokračovat a jako konečný se nechal poločasový výsledek (11:8 pro Zubří).  V dalších svých dvou zápasech Zubří rovněž zvítězilo. „Kopřivnici jsme porazili i díky dob rým výkonům Rečka s Doudou, v posledním utkání turnaje jsme pak zvládli i Frýdek-Místek a mohli jsme slavit vítězství v celém turnaji. Jako příprava na blížící se extraligu byl turnaj jako vždy prospěšný,“ komentoval dvoudenní klání v rožnovské hale SŠIEŘ zuberský sekretář Michal Balhárek.

Výsledky turnaje: Výsledky utkání: SKP Frýdek Místek – KH Kopřivnice 31:32 (18:15), HC ROBE Zubří – Sporta Hlohovec 11:8 (odehrál se pouze 1. poločas), SKP Frýdek Místek – Sporta Hlohovec 18:23 (6:16), HC ROBE Zubří – KH Kopřivnice 29:26 (12:8), Sporta Hlohovec – KH Kopřivnice 26:28 (15:15).

Konečné pořadí turnaje: 1. HC ROBE Zubří, 2. KH Kopřivnice, 3. Sporta Hlohovec, 4. SKP Frýdek-Místek.

 

 

 

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button