společnost

FOTO: Zubří se chlubí nejen novým bazénem

Novým multifunkčním areálem (dále MA) s vyhřívaným venkovním koupalištěm za 110 mil. Kč se od půlky srpna pyšní město Zubří. Areál se nachází vedle fotbalového hřiště v místech, kde v minulosti stál venkovní bazén.

Slavnostní otevření venkovní části areálu se uskutečnilo ve čtvrtek 15. srpna za účasti veřejnosti, zuberských zastupitelů a vedení radnice v čele se starostou Lubomírem Vaculínem. Do Zubří se tak po 13 letech vrátilo vyhřívané koupaliště. „Máme tady hlavní bazén o rozměrech 15 krát 25 metrů, dále menší dětský bazén, tobogán, skluzavku, tři plavecké dráhy a nechybí ani moderní vodní atrakce,“ vyjmenoval hlavní lákadla MA Vaculín s tím, že: „Co se týká vnitřní části areálu, ty jsou již také hotovy. Aktuálně se dovybavuje fitness a provádí se montáž kuželkářských drah a vybavení dětského koutu. Dokončení plánujeme přibližně v půlce září.“

Současný letní provoz koupaliště bude do půlky září. „Samozřejmě se to ale může změnit podle počasí. Otevírací doba vnitřních prostor bude ještě upřesněna,“ dodal na závěr starosta.

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button