kultura

INZERCE: 9 + 1 tip na vánoční dárek: věnujte zážitek

Vánoce jsou milou příležitostí dát vašim blízkým najevo, že na ně myslíte. Potěšte je krásným zážitkem. S dárkovými poukazy Resortu Valachy Velké Karlovice nemůžete šlápnout vedle! Poukazy navíc platí celý jeden rok, takže máte jistotu, že je obdarovaný stihne využít.

Nechejte se inspirovat výběrem nejprodávanějších dárků:

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy! Věnujte celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem. Obdarovaný si může celý den užívat koupání v termálních bazénech, saunový svět se saunovými rituály nebo protáhnout tělo ve fitku, dobře se najíst a užít si terapii podle vlastního výběru. To vše za cenu od 1 590 Kč.

Spa day v hotelu Lanterna

Stejný zvýhodněný jednodenní pobyt má i Spa hotel Lanterna. Jeho Spa day nabízí celodenní odpočinek v hotelovém relaxačním centru s komornější atmosférou, zahrnuje masáž či beauty ošetření a k tomu tříchodový oběd v hotelové restauraci.

Kurz pečení valašských frgálů

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Tříhodinový kurzy pod vedením pekařky Resortu Valachy Pavly Stoklasové se koná pravidelně v hotelu Galik, vypsány už jsou termíny na zimu 2022.

Kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

Naučte se dělat pizzu přesně tak, jak ji pečou kuchaři v Bistru Razula. Oblíbený program pod vedením šéfkuchaře Josefa Tydlačky je skvělý pro děti i jejich rodiče. Na svém výtvoru si můžete rovnou pochutnat.

Vstupenky do Wellness Horal

Univerzální dárek, který potěší každého milovníka relaxace. Vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny zahrnuje vstup do všech prostor: do termálních bazénů, fitka i saunového světa se saunovými rituály.

Degustační menu ve Spa hotelu Lanterna

Šestichodové menu snoubené s víny v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna potěší každého náročného gurmána.

Zábavný program Golf pro každého

Oblíbený program, který vás zábavnou formou zasvětí do tajů golfu, je skvělý pro páry i celou rodinu. Čeká vás procházka po Golfovém hřišti Horal s průvodcem, vyzkoušíte si odpalování a hru na jamku. Na výběr je i zimní varianta programu s hrou „pod střechou“ v golfovém klubu.

Startovné na Valachy tour

Startovné na seriál čtyř závodů je ideální pro vášnivého sportovce. Valachy tour odstartuje 5. 2. 2022 Noční stopou Valachy, součástí je opět i populární triatlon Valachy man.

Setkání s osobnostmi v Lanterně

Věnujte pod stromeček vstup na některou z chystaných akcí Spa hotelu Lanterna. Podvečery se zajímavými hosty jsou zde oblíbenou tradicí. V roce 2022 se chystají:

29. 1. — Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

15. 9. — Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

16. 12. — Ladislav Špaček: Etiketa stolování

Hodnotové poukazy

Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Ať si obdarovaný sám vybere, za co poukaz utratí.

Všechny poukazy můžete objednat snadno on-line na www.valachy.cz/darkove-poukazy

 

více

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button