Blog

Město chystá Čestné občanství

Máte ve svém okolí někoho, kdo se významně zasloužil o šíření dobrého jména našeho města? Víte o někom, kdo by si zasloužil ocenění za přínos pro město v oblasti kultury, vědy, práci s mládeží, sportu, či ve společenské oblasti? Znáte někoho, kdo vykonal čin spojený s osobním hrdinstvím, který by neměl zůstat nepovšimnut? Dejte o tom vědět radnici!

I v tomto roce se bude v Rožnově udělovat Cena města a Cena starosty. Kandidáty na tato ocenění mohou navrhovat i občané prostřednictvím formuláře, který je ke stažení na webových stránkách Rožnova. Navrhovat mohou lidé jak fyzické osoby (tedy jednotlivce, dvojice či kolektivy-pozn. red.) tak i osoby právnické (firmy, sdružení, apod.), které se dle jejich mínění významně zasloužily o naše město,“ sdělil starosta Rožnova Radim Holiš (ANO). 

Nejvyšším oceněním je přitom Čestné občanství (letos bude uděleno premiérově), které je jako zvláštní projev úcty udělováno za mimořádné zásluhy o město. Tyto kandidáty mohou ale navrhovat pouze zastupitelé (občané tak mohou učinit výhradně jejich prostřednictvím-pozn.red.).

Termín pro podání nominací na odbor kanceláře starosty je 31. 3. u Ceny města a Čestného občanství, průběžně po celý rok lze nominovat na Cenu starosty města. Pro více informací či pomoc s formuláři se můžete obrátit na Martina Beníčka (martin.benicek@roznov.cz), 571 661 163 či Terezu Foukalovou (tereza.foukalova@roznov.cz), 571 661 188. Podrobnosti jsou také zveřejněny na www.roznov.cz(r, mha)

 

 

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button