kultura

Michal Frnka vydal novou knihu Zvláštní svět

Již třetí publikaci má na svém kontě rožnovský autor Michal Frnka. Na pulty knihkupectví nyní zamířila jeho novinka Zvláštní svět.

Pětatřicetiletý Rožnovan a spisovatel Michal Frnka pracuje na rožnovské radnici jako doručovatel. „Ve volném čase se vzdělávám, sportuji, cestuji a také píši knihy. Tou první byla elektronická publikace Anežka a Michal, k níž vyšla limitovaná tištěná edice. Druhou knihu Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot vydalo nakladatelství Tigris a k dostání je posledních 60 kusů,” svěřil se autor, jehož dosud poslední, třetí kniha nejen pro mládež vyšla na konci února. „Zvláštní svět je psán v žánru fantasy. Vymyslel jsem si vlastní světy, s vlastními pravidly, zákony, potažmo náboženstvím. Knihu jsem začal psát už v 11 letech, tehdy jsem nevěděl, jak se stát spisovatelem. Nebyl internet,” říká s úsměvem Michal Frnka a pokračuje: „V knize se Ďábel snaží využít stroj času, který vlastní děda hlavního hrdiny, aby dostal na co nejvíce planet lidské vojáky, kteří by rozpoutali války. Hlavní hrdina hledá relikvie, jejichž prostřednictvím hodlá vesmír zachránit. Věřím, že vedle poutavého čtení nabídne kniha mládeži dobré rady do života a nejen to.”

více

Čtěte také

jeden komentář

  1. Neskutečné! Ten Frnka je snad všude! Příjdu na facebook, jsou ho plný diskuzní skupiny. Příjdu na youtube, vidím jeho trip po Thajsku. Přitom je to jen obyčejnéj pošťák, kde bere proboha peníze na dovolený v Thajsku a vydání knihy? To stojí přece tisíce! Očividně ví, jak se prodat. Ukázky z této knihy nabízí i zdarma. To je divný kšeft. Líbí se mi ta kniha, z internetu bych si nic nekoupila. Musela bych do ní nakouknout osobně. A v knihkupectví není. Ten autor má 35 a je ještě svobodnéj? To je divný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button