společnost

Představitelé radnice jednali s třicítkou podnikatelů

Na pracovní snídani se sešlo vedení Rožnova se zástupci místních významných firem. Diskutovali například o rozpočtu města na rok 2019, plánovaných investicích či přípravě Strategického plánu rozvoje města do roku 2030.

Představitelé firem se setkali se starostou Radimem Holišem, místostarosty Janem Kučerou a Kristýnou Kosovou i radními Lenkou Střálkovou a Martinem Drápalem. „Firmy působící na území Rožnova vytvářejí příjem do rozpočtu města přesahující 85 milionů korun. Vážíme si toho, že zde podnikají, zaměstnávají lidi a rozvíjí své firmy, čímž pomáhají také rozvoji Rožnova. Je naším zájmem, abychom se s představiteli firem pravidelně setkávali a diskutovali také o tom, jak jim může pomoci město,“ řekl starosta Radim Holiš.

Radnice tak pokračuje v trendu otevřeného města nejen pro občany, ale také podnikatele. „Přítomné jsme informovali například o možnosti zapojení zástupců firem do aktivit metody kvality řízení města – Místní agendy 21,” navázal místostarosta Jan Kučera s tím, že: „Podnikatelé dosáhli úspěchů ve svých oborech a mají zajímavý pohled na to, jak má vypadat město. I proto je chceme zapojit do přípravy strategického plánu zejména v oblasti průmyslu, komunikací nebo cestovního ruchu.“.Na schůzce se probíralo také zaměstnávání lidí pre/seniorského věku nebo spolupráce se základními školami a možnost zapojení do projektu Místní akční plán II, který se týká vzdělávání.

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button