společnost

Říjnové Týdny pro duševní zdraví jsou tady

V prostorách Iskérky, o. p. s., a také Městské knihovny Rožnov můžete v průběhu října navštívit zajímavé besedy, workshop či prohlédnout si výstavu Romany Rosa. To vše v rámci Týdnů pro duševní zdraví.

V úterý 9. října tak v budově Iskérky na ulici Chodská 534 proběhne mezi 9-12 hodinou workshop malování pro její klienty a pracovníky – Vyprávěj svůj příběh, který povede Romana Rosa.

Na čtvrtek 18. října od 17 hodin je plánována přednáška s besedou pro veřejnost – Zotavení. Tou v podkroví knihovny provede přítomné Matěj Grunt. Akce se ponese v duchu hesla: „Pokud nemá člověk zahořknout, musí se vypořádat se svými pocity.”

Další čtvrtek, tedy 25. října, taktéž od 17 hodin bude v knihovně patřit přednášce Štěstí pro každého, kterou návštěvníky přednese Romana Rosa. V podkroví vysvětlí, že: „Porozumět lidské mysli nás nikdo nenaučil a přitom je to podstata všeho.”

Po celý měsíc až do konce října navíc zdobí chodby a podkroví knihovny výstava Můžeš číst i v barvách. Její autorka Romana Rosa na ní prostřednictvím barev a příběhů vypráví příběhy.

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button