společnost

Roznos Spektra Rožnovska zajistila radnice s dobrovolníky

Vážení čtenáři,

k některým z Vás se dostalo aktuální vydání měsíčníku Spektra Rožnovska s menším zpožděním. Za to se Vám omlouváme. Vina ovšem není na naší straně. Česká pošta i přes příslib roznosu z půlky března 2020 přijala na konci uplynulého měsíce razantnější opatření kvůli zamezení šíření nemoci COVID-19 a takřka ze dne na den přestala roznášet informační materiály, mezi než se Spektrum Rožnovska také řadí.

Naštěstí se nám ale distribuce nakonec podařila, a to hlavně díky pomoci pracovníků rožnovského městského úřadu a několika dobrovolníků. Bez nich bychom to v takto krátkém čase jen stěží dokázali a patří jim za to velký dík a uznání!

Protože se roznos Spektra ve výše popsaném nouzovém režimu uskutečnil poprvé, je ve výjimečných případech možné, že některé domácnosti svůj výtisk neobdržely. Tato situace nás samozřejmě mrzí, ale prosím, pro tentokrát nám to odpusťte… Výtisky určené k volnému rozebrání jsou umístěny nalevo při vstupu na poštu (náměstí Míru) a ve vchodu na městskou polikliniku. Noviny lze také stáhnout zde.

Na závěr ještě jednou děkujeme všem, díky kterým jsme dokázali Spektrum Rožnovska na konci března roznést do schránek na území Rožnova pod Radhoštěm.

Redakce

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button