Spektrum Rožnovska

Rožnov hledá sportovce roku

Vyhlášeny jsou čtyři kategorie. Individuální ocenění je pro mládež do patnácti let, dorostence a juniory do jednadvaceti let a seniory. Kolektivy se míní žákovská družstva, tým, dorostenecká a juniorská družstva a týmy a seniorská družstva a týmy. Poslední dvě kategorie jsou pak pro handicapované sportovce a trenéry.

Nejlepším jednotlivcům, kolektivům, trenérům a hendikepovaným je určena cena Sportovec roku, kterou Rožnov pod Radhoštěm udělí už podeváté.

„Město přijímá nominace, sportovní i laická veřejnost může své návrhy zasílat písemně nebo osobně odboru školství, mládeže a tělovýchovy městského úřadu do konce února,“ řekl rožnovský tiskový mluvčí Tomáš Gross.

Vyhlášeny jsou čtyři kategorie. Individuální ocenění je pro mládež do patnácti let, dorostence a juniory do jednadvaceti let a seniory. Kolektivy se míní žákovská družstva, tým, dorostenecká a juniorská družstva a týmy a seniorská družstva a týmy. Poslední dvě kategorie jsou pak pro handicapované sportovce a trenéry.

„Stejně jako u předchozích ročníků bude udělena i Cena starosty města, která je určena zasloužilému sportovci, trenérovi nebo funkcionáři, který se významně zasloužil o rozvoj sportu a tělovýchovy v Rožnově pod Radhoštěm,“ upozornil Tomáš Gross.

Sportovci roku 2016 budou vyhlášeni a oceněni na slavnostním aktu v úterý 11. dubna v kině Panorama.

V kategorii seniorů, tedy sportovců nad jednadvacet let byli vyhlášeni moderní pětibojařka Natálie Dianová. Ocenění z rukou místostarostky Kristýny Kosové převzal otec sportovkyně. Foto: Alexandra Buršíková

Ze všech oceněných sportovců byl vybrán a vyhlášen Sportovec roku 2015. Toto ocenění si odnesla moderní pětibojařka Natálie Dianová, družstvo starších žáků rožnovské házené a trenér ledního hokeje Lubomír Poruba.

 

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button