sport

Město se opět zapojí do T-Mobile Olympijského běhu

Ve středu 19. června se bude v Rožnově opět sportovat. Město se potřetí zařadilo mezi pořadatele největší běžecké akce u nás T-Mobile Olympijského běhu. Otevřena je už také registrace.

Sportovní klání se koná u příležitosti celosvětového Olympijského dne a je třeba se do něj včas zaregistrovat. Zájemci tak mohou učinit již nyní na stránkách www.olympijskybeh.cz.  Přihlášky budou uzavřeny v úterý 11. června. Část startovného podpoří charitativní Olympijskou nadaci, jež umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek financí. „Dětské běhy jsou pak zdarma. Registrace je u nich možná i na místě, ale bez nároku na startovní balíček. Všem proto doporučujeme se včas registrovat on-line,” přiblížil mluvčí města Tomáš Gross.

V rámci T-Mobile Olympijského běhu vyběhne v jednotný čas, tedy přesně v 18 hodin, na více než 60 místech po celé republice na 70 tisíc běžců. „Připravili jsme zajímavou trať v délce 5 000 metrů, která běžce provede městským parkem a bude jednotná pro všechny zúčastněné. Dětské běhy proběhnou ve čtyřech věkových kategoriích na tratích od 200 do 1 100 metrů,“ pozval starosta Radim Holiš.  

Každý ze zaregistrovaných na www.olympijskybeh.cz obdrží od pořadatelů startovní balíček a první tři v cíli podle kategorií medaile a ceny pro vítěze.

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button