společnost

Skvělé webináře pomáhají se vzděláváním

Realizační tým projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II v ORP Rožnov p. R. (MAPII Rožnovsko) ani v těchto dnech nezahálí a připravuje vzdělávací aktivity jak pro pedagogické pracovníky, tak pro rodiče dětí a žáků. Snaží se tak reagovat na aktuálně vzniklou situaci a potřeby rodin i učitelů.

V nejbližších dnech připravil pro rodiče školních i předškolních dětí 2 online webináře.

  • RODIČE ŠKOLNÍCH DĚTÍ, MYSLÍME I NA VÁS! Stejně jako pro rodiče předškolních dětí podporujeme i vás, a proto jsme pro vás připravili online aktivity. Na začátku se nám pro vás podařilo domluvit webinář s naší oblíbenou lektorskou dvojicí PaedDr. Mgr. Věrou Facovou a MUDr. PhDr. Miroslavem Orlem, Ph. D. Ti pro rodiče školáků připravili online setkání RODIČ A DOBA KORONAVIROVÁ reagující na aktuální situaci. Toto setkání se uskuteční v pátek 3. 4. 2020 od 17 hodin.
  • Více informací naleznete zde: http://www.maproznovsko.cz/rodic-a-doba-koronavirova/.
  • RODIČE, NEJSTE V TOM SAMI! je název druhého webináře určeného pro rodiče tentokrát předškolních dětí. Rodiče přijďte diskutovat s odborníkem, který vám poskytne odborný pohled na aktuální situaci, pokusí se vám zodpovědět vaše dotazy a podat potřebnou podporu v této nestandardní době! Jsme velmi rádi, že se nám podařilo domluvit online webináře s naší oblíbenou lektorkou, speciálním pedagogem a koučem rodičovských workshopů Mgr. Lenkou Bínovou. Webinář se uskuteční ve středu 8. 4. 2020 od 17 hodin.
  • Více info.:  http://www.maproznovsko.cz/rodice-nejste-v-tom-sami-2-cast-webinare-s-mgr-lenkou-binovou/

Více informací o plánovaných webinářích naleznete na stránkách projektu www.maproznovsko.cz.

Na vaši účast se těší realizační tým MAPII Rožnovsko.

Akce se konají v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II. v ORP Rožnov p. R., reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010697, který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.

Zpracovala Bc. Petra Šatánková, Koordinátor aktivit MAP

 

více

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button